» Футбол » Карпати – Олександрія. Боротьба за виживання триває
Карпати – Олександрія. Боротьба за виживання триває

Карпаты - Александрия

Якби уявити і перевернути турнірну таблицю догори дригом, то звітний матч вважався би центральним не тільки в 24-у турі, а, мабуть, і у всьому другому колі. Але за даної ситуації і за звичних умов гра між Карпатами та Олександрією для футбольної України в цілому не розглядалась як щось по-футбольному визначне… Та для цих окремо взятих команд і їх прихильників дане протистояння було чи не найважливішим в нинішньому сезоні. Прямі конкуренти за право лишитись і далі в Прем’єр Лізі, з однаковою кількістю очок і лише на пункт випереджали ще одного бійця  за "еліту"  - які ще потрібно епітети???

Не міг я у цьому звіті обійти тему й Володимира Шарана, який ще до недавна працював на благо Олександрії, а сьогодні, так склалось, міг значно погіршив шанси своїх екс-підопічних виграти боротьбу за виживання. Але, як виявилось, не погіршив; Карпати, забігаючи вперед, не перемогли, цим самим загостривши боротьбу до краю.

Та давайте з самого початку. Карпати вийшли на матч у такому складі: Тлумак – у воротах; пару центральних оборонців склали Мілошевіч та Болохан; на флангах оборони – Ощипко та Федецький; Муртаз Даушвілі, Андрій Ткачук та Ярослав Мартинюк – трикутник у центрі поля, покликаний більше на захист своєї команди; ну а Лукас, Ксьондз і Касьян – атакуюче тріо.

Леонід Буряк довірив місце в основі Паньківу, який захищав ворота, а також: захисники: Сахневіч, Протіч – на флангах; Генєв-Сидоренко – в центрі; Макрієв зайняв місце на вістрі атаки; а в півзахисті вийшли Довгий, Гітченко,  Запорожан,  Старенький і Любеновіч.

Нажаль, вже після 10-ї хвилини Володимир Шаран був змушений тасувати склад, бо Ощипко отримав травму (наскільки серйозну – дізнаємось пізніше) і замість нього вийшов Балажіц. Грегор - центральний захисник, тому Болохан змістився на фланг.

А до цього часу Карпати вже могли вести в рахунку, якби Лукас все таки продерся до воріт Паньківа; але Сахневіч прохід іспанця зупинив. Гості відповіли пострілом Гітченка, якому не вистачило влучності.

Карпати володіли м’ячем, але атаки у львів'ян виходили з великими потугами та й виглядали якимось прямолінійними. А Олександрія час від часу проводила швидкі і дуже небезпечні контратаки, як от, наприклад, на 31-й хвилині, коли лиш самовіддана гра захисника Карпат не дозволила гостям повести в рахунку.

Львівський клуб намагався постійно тримати в напрузі захист олександрійців, але ті моменти, точніше – напівмоменти, у Ксьондза, Лукаса і Касьяна великих дивідендів не приносили.

Більш реальні можливості у господарів виникли після перерви. Ерік, який замінив Мартинюка, спочатку видав чудовий пас на Лукаса, але іспанця випередив Паньків, а потім і сам бразилець пробивав досить непогано, але воротар гостей надійно виконував свою роботу.

На іншому боці Старенький турбував захист Карпат та пробити з гострого кута Тлумака йому не вдалось.

Кінк у Карпат ще змінив Ксьондза, а у Олександрії Барішіч і Салхі  вийшли замість Макрієва та Запорожана.

А на 68-й хвилині "Львів Арена" вибухнула, коли Лукас створив дуже схожий гол на той, що Руні забив Атлетіку у матчі Ліги Європи: сам вицарапав м’яч і метрів з 18-и класно закрутив у верхній кут.

Буряк використав останню свою заміну, випустивши Гавриша замість Сидоенко.

Здавалось, Карпати доведуть гру до переможного завершення, але Олександрія проявила характер і на останній хвилині основного часу зусиллями Довгого, який відгукнувся на навіс з флангу, забила такий потрібний і цінний для себе гол.

Така от гра видалася. Боротьба в низу таблиці лише набирає обертів і хто виявиться зайвим у вищому дивізіоні з'ясується, очевидно, лише в останніх турах.

Карпати – Олександрія 1:1

Голи: Лукас, 68 – Довгий, 90

Головний арбітр – Юрій Вакс

Ігор Семйон, спеціально для Фаєри.ру

Ключевые теги: Карпаты, Александрия

Просмотрено: 1110 раз Просмотров: 1110 автор: news4 26.03.2012, 09:54 Напечатать Комментарии (0)