» Футбол » "Арсенал" - "Чорноморець" 0:1. Одесити взяли Київ вдруге!
"Арсенал" - "Чорноморець" 0:1. Одесити взяли Київ вдруге!

Ассистенты: Андрей Береговой (Донецк) ,Олег Муравьев (Мариуполь)

"Арсенал": Погорелый, Лампи, Флореску (Гоменюк 84), Симоненко, Мазилу (Ковпак 60), Миколюнас (Кобахидзе 70), Шацких, Богданов, Одибе, Полевой, Грицай
"Черноморец": Безотосный, П.Ковальчук, Донец, Балашов, Шиманек, Франса (Каськов 80), Сетти, Ковальчук (Цыгырлаш 64), Зубейко, Кутас (С.Ковальчук 46), Политыло
Предупреждения: Одибе 13, Одибе 17, Богданов 36, Флореску 66, Симоненко 90+1, Полевой 90+2, Шацких 90+2 - Кутас 29, Безотосный 89
Удаление: Одибе 17

Підопічні Романа Григорчука цьогоріч вже довели свою конкурентоспроможність в національних змаганнях результативною та видовищною грою з суперниками різного класу. Цього разу одеситам протистояла команда, яка зберігає всі шанси, аби в наступному році стартувати в Лізі Європи — «Арсенал» з Києва.

Долю поєдинку вирішив швидкий гол, проведений з пенальті Балашовим на третій хвилині матчу. Справедливість рішення арбітра в призначеному пенальті не викликає сумніву апріорі, бо Міколюнас відверто порушив правила в боротьбі за м’яч з  Донцем у власному штрафному, за що арбітр Жуков вказав на «позначку». 0:1 — найкращий початок для гостей, найгірший — для господарів. Продовжив песимістичний заспів «канонірів» нігерійський легіонер Одібе, якому за сімнадцять хвилин ігрового часу вдалося отримати два попередження, і залишити поле за 73 хвилини до закінчення матчу. Звичайно, тепер «Арсеналу» стало важче проламувати захисний мур одеситів, натомість «моряки», опинившись у фантастичному становищі, продовжували атакувати. Спершу Кутас зі штрафного, а згодом Шиманек після навісу повинні були вести свою команду в солідний відрив, але гандикапу не збільшили. Єдиним шансом відігратися за десять хвилин до фінального свистка не скористався «канонір» Польовий, який відправив м’яч повз дальню дев’ятку воріт Безотосного.

0:1 — «Чорноморець» повертається з Києва із трьома очками.

Павло Добрянський, спеціально для Фаєри.ру

Просмотрено: 1241 раз Просмотров: 1241 автор: news 28.11.2011, 13:42 Напечатать Комментарии (0)