"Волинь" - "Дніпро" 1:2. З третьої спроби

Головний арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Асистенти: Андрій Шамека (Маріуполь), Віктор Кравченко (Львів)

Голи: Лопес 47 - Калініч 32, Калініч 38

"Волинь": Неділько, Леандро, Лопес, Шиков, Шарпар, Гобер, Масло, Павлов (Приндета 37), Пічкур, Бута, Стевановіч (Карасюк 46)
"Дніпро": Лаштувка, Кравченко, Мандзюк, Кулаков (Зозуля 61), Калініч (Олійник 68), Коноплянка (Стрініч 80), Чеберячко, Денісов, Боатенг, Ротань, Матеус
Попередження: Масло 40 - Ротань 34

Віталій Кварцяний за цей сезон буквально став злим генієм для команди Хуанде Рамоса. Почалось все в третьому турі нинішнього чемпіонату, коли лучани зусиллями Майкона на останніх хвилинах забили два голи і цим самим завдали болючої поразки команді з берегів Дніпра, а потім приголомшили їх і в Кубку України, вирвавши в меншості несподівану, мабуть, і для самих себе, перемогу.  Іспанський фахівець пояснив ці програші дуже просто: сказав, що його команда і команда Кварцяного – колективи одного рівня, чим самим викликав на себе шквал негативних відгуків від власних прихильників і дав можливість "затятим" опонентам трохи покепкувати над собою… Цікаво, лукавив іспанець чи й дійсно так думає???

Як би там не було, але ті поєдинки  - це вже історія. Бо зараз на черзі 18-й тур і нове протистояння цих клубів. Здавалось, Дніпро нарешті нащупав свою гру і почав радувати прихильників результатом, але несподівана, в дечому не логічна поразка в минулому турі від Кривбаса знов викликала бурю негативних емоцій у дніпрян. Волинь теж у 17-у турі програла. Поступились підопічні Кварцяного Таврії, в складі якої, до речі, переможний гол на останніх хвилинах гри провів екс-дніпрянин Калініченко. Тож, неважко здогадатись, що настрій у колективів перед цією грою був не найкращий і кожен прагнув собі його підняти.

У Хуанде Рамоса проблеми із складом були відсутні: відновилися після ушкоджень Матеус і Ротань, відсидів дискваліфікацію Денисов. Тож, під рукою в іспанця був повний бойовий набір виконавців, серед яких вгадати стартових одинадцять  перед матчем – справа майже безнадійна.

Складніша ситуація у Віталія Кварцяного.  Дискваліфікований кращий бомбардир команди Майкон (в минулому турі був вилучений), а також Сімінін – теж важливий персонаж у луцькій команді. А ще Скоба, Карковський і Смірнов травмовані, тож тренеру треба було добряче подумати, кого випускати у старті.

Стадіон "Авангард" оплесками зустрів таких футболістів:

Волинь: Неділько – Леандро, Масло, Шиков, Бута – Шарпар, Гобер – Стевановіч, Лопес, Пічкур - Павлов

Дніпро: Лаштувка – Денисов, Чеберячко, Мандзюк, Кулаков – Боатенг, Ротань – Коноплянка, Кравченко, Матеус – Калініч.

Перші 20-ь хвилин гри запам'ятались хіба що більш-менш пристойним ударом Кравченко, після якого виручив Неділько. В іншому – неквапливий розіграш м'яча з великою кількістю боротьби.

Змінилось все у середині тайму, коли команди почали створювати реальні моменти.

Пічкур після пасу з глибини від Шикова вибігав на побачення з Лаштувкою, але переграти чеського голкіпера не зміг.

У Дніпра активним був Кравченко, який вже вдруге непогано пробивав по воротах, однак цього разу в рамку не поцілив. Вже за мить Коноплянка намагався зі штрафного влучити в ціль, але перекинути височезну стінку з гравців Волині Євгену не вдалось.

Хлопці Кварцяного після атак Дніпра вміло проводили свої контрвипади і на 29-ь хвилині ледь не досягли успіху: Пічкур знову вийшов один на один, але і цього разу вправнішим виявився Лаштувка.

Так в середині тайму гра й проходила в "режимі" гойдалки;  і в такій грі першим відзначитись вдалося гостям: послідував пас з глибини поля на Калініча; захисники, здавалось, були в кращій позиції і не дадуть хорвату розбігтись, але дуже невчасно впав (за власної ініціативи) Ян Масло, а інші оборонці просто відстали і екс-нападник Блекберна скористався шансом на всі 100% - акуратно обіграв Неділько і закотив кулю в порожні ворота.

Пройшло всього 5-ь хвилин, а на табло вже світилося – 0:2. Гості розіграли кутовий, м'яч опинився в Коноплянки; хавбек грамотно звільнився від опіки і навісив точнісінько на голову Калінічу, який гарним ударом головою оформив "дубль". Неділько старався як міг, навіть, дотягнувся до м'яча, але удар був надто точним.

Між цими голами Віталій Кварцяний провів заміну: вже на 37-й хвилині Приндета вийшов замість Павлова. Цікаво, форвард не образився на тренера?:)…

Отже, на перерву гості пішли з пристойним гандикапом.

З перших хвилин другого тайму на полі з'явився дебютант  Прем'єр Ліги Карасюк, що раніше виступав за "дубль" Волині і, навіть, був його капітаном. Змінив він Стевановіча.

Інтрига у гру повернулась майже відразу після стартового свистка на другий тайм: Лопес одержав м'яча на підступах до штрафного майданчика, буквально продавив Боатенга, елегантно обіграв Чеберячко і потужно пробив повз Лаштувку – 1:2.

Дніпро, розуміючи небезпечність такого рахунку, помчався вперед і, треба відзначити, забивати міг: Матеус промчався по лівому флангу, відпасував в центр на Калініча, а той скинув далі на Коноплянку; Євген пробивав низом на техніку, але Неділько виручив.

Далі вже Волинь впустила свій шанс зрівняти рахунок, при чому двічі за одну хвилину: спочатку Шарпар після хорошої комбінації опинився тет-а-тет з Лаштувкою,  який зумів зачепити м'яча після удару В'ячеслава, цим самим допомігши Мандзюку на лінії воріт приборкати шкіряного і винести його в поле; а за мить уже Лопес після "парашута" переправляв м'яча в бік воріт, але влучив в перекладину. Вболівальники Дніпра полегшено видихнули…

Хуанде Рамос кинувся підсилювати (точніше,  освіжити) атаку і випустив Зозулю і Олійника замість Кулакова та Калініча. А під кінець гри вийшов ще й Стрініч (місце на лавці запасних зайняв Коноплянка).

Віталій Кварцяний останню свою заміну зробив дуже несподівану (хоча, це когось дивує): Карасюк, який тільки у перерві з'явився на полі, вже на   77-й хвилині поступився місцем Максим'юку.

В останні 30-ь хвилин матчу команди, чесно сказати, небезпечними моментами глядачів на балували. Можна відзначити хіба що хороший момент у Ротаня, який метрів з 15-и запустив шкіряного вище перекладини, а також момент Матеуса, що виник після прострілу з флангу від Зозулі: м'яч влучив в стійку і вилетів за межі поля.

Був ще небезпечний навіс Кравченка, після якого Неділько не без проблем та все ж відвів загрозу від воріт.

Ось так, з третьої спроби Хуанде Рамос переграв Кварцяного. Дніпро як мінімум до завтра виходить на 4-у сходинку турнірної таблиці, а Волинь продовжує перебувати в середині графіка.

Ігор Семйон, спеціально для Фаєри.ру

Просмотрено: 1082 раз Просмотров: 1082 автор: news 27.11.2011, 11:00 Напечатать Комментарии (0)