"Оболонь" - "Черноморец" 0:1. Фіаско в рідних стінах

Главный арбитр: Анатолий Абдула (Харьков)

Голы: Диденко 46

"Оболонь": Березовский, Пластун, Шевчук (Сибиряков 46), Б.Баранец (Барилко 65), Шендрик, Панас (Яковенко 51), Мандзюк, Г.Баранец, Илькив, Сапай, Лупашко

"Черноморец": Безотосный, Политыло, Кутас, Фонтанелло, К.Ковальчук (Вангели 46), С.Ковальчук (Каськов 80), Цыгырлаш, Шиманек, Диденко, Матос, Донец

Предупреждения: Лупашко 19, Б.Баранец 20, Сапай 69 - С.Ковальчук 26, Политыло 39, Кутас 67, Матос 83

Думка про те, що виграє команда, а програє тренер, отримала насправді промовисте підтвердження на стадіоні «Оболонь» . Бо замість очікуваного керівництвом київського клубу результату команда програла, а Ковальця відправили у відставку.  До наступних матчів «пивоварів» тепер готуватимуть Василь Рац, який курує дублем, і Сергій Конюшенко.

Поразка Ковальця.  Матч «Оболоні» з «Чорноморцем» не порадував глядачів ні чисельністю м’ячів, ні гостротою моментів. «Оболонці», уміло контролюючи м’яч і простір, за дев’яносто хвилин зустрічі практично по-справжньому не змусили увійти в гру воротаря Безотосного, відомого за виступами в запорізькому «Металурзі». Натомість «металурги», схоже, навмисно віддавши ініціативу супернику, спромоглися ще й на забитий м’яч. Його провів Діденко, покаравши Березовського за необачний вихід з воріт, запустив м’яча за комірець воротареві. Це взяття воріт арбітр Абдула зафіксував на першій хвилині другого тайму. Однак попереду в «оболонців» був ще увесь другий тайм, тож часу, щоб переламати гру на свою користь в них було вдосталь. Втім…відведеним правилами гри ігровим часом підопічні Ковальця не скористалися, і відправили свого керманича у відставку.

Битва за виживання. З турнірної точки зору поразка від «Чорноморця» примусила керівництво «Оболоні» знайти додаткові стимули для гравців і посилювати склад кваліфікованими виконавцями вже в зимове трансферне вікно, бо за таких показників, які команда продемонструвала в першому колі, не вигравши у жодному з матчів, в наступному сезоні «Оболонь» ми побачимо серед числа команд першого дивізіону. Прикро, якщо це припущення стане твердженням. Згадаймо хоча б, як ці ж самі футболісти з «Оболоні» в минулому сезоні на рівних змагалися з «Динамо» – 2:2, обігрували «Шахтар» – 2:0 і «Таврію» – 2:1. Що сталося з колективом в цьому сезоні – важко сказати. Сподіваюсь, що президент Слободян таки знайде потрібні слова і прийме міри, щоб підняти своє дітище з підвалин турнірної таблиці чемпіонату України.

Павло Добрянський, спеціально для Фаєри.ру

Просмотрено: 1113 раз Просмотров: 1113 автор: news 31.10.2011, 22:18 Напечатать Комментарии (0)